ÚvodO společnostiAktualitySjednavač IGNÁC už rok poradcům usnadňuje práci

Sjednavač IGNÁC už rok poradcům usnadňuje práci

17. prosince 2018 | Rubriky: Aktuality

Sjednavač IGNÁC už rok poradcům usnadňuje práci

IGNÁC, inteligentní sjednavač autopojištění, který poradcům výrazně usnadňuje život, oslavil první narozeniny! Víte, jak se daří jedné z nejúspěšnějších aplikací z dílny INSIA a jaké novinky se chystají?Chytřejší než ostatní sjednavače

Ignác_ŠustalaIGNÁC přišel na svět loni v prosinci, na 195. výročí narození Ignáce Šustaly. Nejde o obyčejný sjednavač autopojištění. Byl navržen tak, aby finančním poradcům a hypotečním makléřům ze sítě INSIA co nejvíce usnadnil práci.

Využívá prvky umělé inteligence, je chytřejší a sofistikovanější než jiné sjednavače. Je výjimečný v tom, že neřadí nabídky pouze dle ceny pojištění, ale sám inteligentně vytvoří komplexní nabídku a doporučí poradci nejvhodnější variantu pro klienta, a to hned několik.

Smlouvu sjedná za 5 minut

U poradců je IGNÁC velmi oblíbený, protože celý proces vyřeší online na pár kliknutí. V reálném čase porovnává a zpracovává nabídky jednotlivých pojišťoven a rovnou umožní sjednání pojistné smlouvy bez podpisu klienta. Navíc automaticky vygeneruje záznam
z jednání.
 Klient tak odchází bez dlouhého čekání s pojištěním, které odpovídá jeho požadavku na cenu i kvalitu.

Poradci IGNÁCe milují

Čísla mluví jasně. Od spuštění bylo přes IGNÁCe sjednáno přes 40 % všech smluv týkajících se autopojištění. Celkem šlo o více než 14 tisíc pojistných smluv v celkovém objemu přes 50 000 000 Kč. 

Neustálý vývoj

Na aplikaci se nepřetržitě pracuje. K výročí IGNÁC dostal nový grafický kabát a přehledné statistiky.
V budoucnu se mohou poradci INSIA těšit na řadu novinek.

INSIA dlouhodobě klade důraz na vývoj nejmodernějších online nástrojů a sjednavačů, speciálně navržených pro potřeby hypotečních a pojišťovacích makléřů. Členové sítě tak mají bezkonkurenční podmínky a celou řadu výhod, díky kterým jsou vždy o krok před konkurencí.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn