\

ÚvodO společnosti

O společnosti

Vítáme Vás na stránkách Insia KV

Našim klientům poskytujeme nadstandardní služby v oblasti pojištění již od roku 1998. Vybudovali jsme tým profesionálů s dlouholetou praxí ve všech odvětvích pojištění.


Díky tomuto partnerství jsme získali výhody silného zázemí sítě INSIA a našim klientům můžemeproto poskytnout prvotřídní servis.

  • Pomáháme svým klientům dosahovat stabilitu podnikání a řídit rizika, kterým jsou vystaveni v tržním prostředí
  • Patříme mezi přední makléřské pojišťovací společnosti na českém pojistném trhu. Díky tradici, zkušenosti a kvalitě práce jsme respektováni odbornou veřejností, konkurencí i nejnáročnějšími pojistiteli na trhu.
  • Jsme tým vysoce kvalifikovaných a zkušených makléřů a vytváříme pro klienta komplexní řešení firemního pojištění. Díky dokonalé znalosti klientů, jejich potřeb a vizí můžeme být dlouhodobě spolehlivým partnerem v jejich rozvoji.
  • Jsme spolehlivým partnerem, který ručí za svou práci
    Pojistná částka našeho pojištění profesní odpovědnosti je 200 mil. Kč (Certifikát), a mnohonásobně tak převyšuje minimální zákonný limit (EUR 1 mil.). Od roku 1999 je společnost INSIA členem Asociace českých pojišťovacích makléřů  a  Slovenskej asociácie sprostredkovateľov v poistovníctve a aktivně se podílí na činnosti tohoto profesního sdružení.
  • Jsme technologicky nejvyspělejším pojišťovacím makléřem na českém a evropském trhu.