ÚvodO společnostiAktualityNovinky v aplikaci INSIA ACADEMY

Novinky v aplikaci INSIA ACADEMY

7. září 2018 | Rubriky: Aktuality

Novinky v aplikaci INSIA ACADEMY

Mobilní aplikace INSIA ACADEMY, která je přístupná komukoliv a zdarma, pomáhá finančním poradcům na jejich cestě za úspěšným složením zkoušek odborné způsobilosti. Nově obsahuje testy odbornosti v podnikání na kapitálovém trhu.Ještě nedávno byla aplikace zaměřená pouze na spotřebitelské úvěry, nyní pomůže i s přípravou na testy z podnikání na kapitálovém trhu.

INSIA ACADEMY obsahuje kompletní oficiální otázky ČNB k odborným zkouškám. Umožňuje neomezené procvičování zkušebních testů, a to včetně návratu k rozpracovanému testu a pokračování od poslední zodpovězené otázky. Aplikace je velmi jednoduchá, intuitivní, obsahuje statistiku odpovědí při procházení i nápovědu a podmínky splnění testů.

Výsledky odborných zkoušek z minulého roku jednoznačně prokazují přínos aplikace INSIA ACADEMY, protože na konci loňského června 90 % zúčastněných poradců sítě INSIA získalo Osvědčení. Průměrný výsledek testů byl 86 %. Takového výsledku je možno dosáhnout jen kvalitní přípravou a INSIA ACADEMY se ukázala jako skvělý pomocník. Ti, kteří ji aktivně využívali, neměli se zvládnutím testu žádné problémy.

Ing. Ivan Špirakus, generální ředitel společnosti INSIA uvádí: „Jsem rád, že aplikace plní svůj účel a je o ni tak veliký zájem. Právě proto jsme se rozhodli, že ji ještě vylepšíme. Teď tento skvělý nástroj zdarma pomůže všem budoucím absolventům odborných zkoušek nejen s otázkami ohledně spotřebitelského úvěru, ale i podnikání na kapitálovém trhu. “

Nepřetržité zlepšování aplikace INSIA ACADEMY podtrhuje neustálý rozvoj společnosti INSIA, která klade velký důraz na to, aby usnadňovala finančním makléřům práci. Digitalizace a modernizace procesů, vývoj nových nástrojů a zdokonalování služeb klientům jsou v INSIA na denním pořádku.

INSIA ACADEMY a další užitečné mobilní aplikace najdete zde.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn