ÚvodO společnostiAktualityJak probíhal letošní INSIAFEST 2017

Jak probíhal letošní INSIAFEST 2017

4. prosince 2017 | Rubriky: Aktuality

Ve dnech 19. – 20. října 2017 se uskutečnil již 9. ročník INSIAFESTu, který proběhl v duchu oslav 25. výročí založení společnosti INSIA a.s. Tento ročník se výjimečně uskutečnil v Praze  v TOP Hotelu.

Hlavní motto konference bylo: „Společně na vrchol“.

Oba dva dny přinesly spoustu pozitivních emocí, přátelských setkání a odborných informací, které mohli účastníci INSIAFESTu načerpat na zajímavých přednáškách.


Motto konference

Celkově se INSIAFESTu zúčastnilo 213 členů sítě INSIA z Čech a Slovenska a také velký počet zástupců obchodních partnerů. Generálním partnerem konference byla Generali Pojišťovna a.s. a Generali Poisťovňa a.s.

INSIAFEST zahájil Ing. Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA a.s. Ve své prezentaci zhodnotil úspěšné působení INSIA na trhu a představil jak novinky v aplikaci Yeti Mobile, tak i nový produkt společnosti INSIA - Pojištěná faktura pro podnikatele, který je revolučním produktem na našem trhu.

Účastníky INSIAFESTu pozdravil i představitel MARSH pan Lukas Herrmanns, CEO, MARSH Central & Eastern Europe.
 
INSIA a.s & Generali CZ-SK INSIAFEST zahájil Ing. Ivan Špirakus Lukas Waldemar Hermanns, CEO MARSH Central & Eastern Europe
 
V rámci INSIAFESTu vystoupili se svými prezentacemi i zástupci generálního partnera, pan Pavel Mencl, generální ředitel Generali pojišťovny a.s. v České republice a paní Dagmar Hladíková, ředitelka podpory makléřů.

Za slovenskou Generali Poisťovňu a.s. vystoupil pan Juraj Jurčík, náměstek generálního ředitele obchodu.

INSIAFEST 2017 - Pavel Mencl INSIAFEST 2017 - Dagmar Hladíková INSIAFEST 2017 - Juraj Jurčík

Poutavým zpestřením dopoledního programu byla přednáška paní Soni Boštíkové, úspěšné české horolezkyně. Ta účastníkům konference vyprávěla o svých začátcích horolezecké kariéry, kterou započala již na vysoké škole. Poutavou částí přednášky byla také část o expedicích, kterých se Soňa Boštíková zúčastnila. Např. její první expedice a pokus o výstup na vrchol  Pumori (7 165 m. n. m.) na podzim roku 1995.

Vyprávění této neskutečně silné ženy bylo pro všechny účastníky zajímavé a pro některé i dojímavé. 

          INSIAFEST 2017 - Soňa Boštíková     Soňa Boštíková a Ivan Špirakus

 
Po obědové pauze následovala další poutavá přednáška Ing. Ivana Špirakuse. V jejím úvodu se všichni přítomní v konferenčním sále symbolicky připnuli k jednomu lanu pomocí karabin, které obdržel každý účastník konference při registraci. Všichni tak byli součástí jedné velké rodiny INSIA a mohli cítit soudržnost, jednotu a pocit sounáležitosti, že všichni musíme táhnout za jeden provaz, abychom se společně dostali na vrchol. 

V odpoledních hodinách následovaly bloky odborných přednášek na zajímavá témata, které pokračovaly i během pátečního dopoledne. V rámci přednášek se mohli účastníci dozvědět užitečné rady a tipy jak např. využít sociální sítě pro své podnikání, nebo mohli sdílet své zkušenosti a užitečné informace s TOP obchodníky INSIA. 

Příjemným ukončením dne byl slavnostní večer spojený s oslavou 25. výročí založení společnosti INSIA a.s. 

INSIAFEST 2017 - 140 - IMG_0491 INSIAFEST 2017 INSIAFEST 2017


Po slavnostním zahájení a večeři nastal čas pro každoroční tombolu, která i tento rok byla velmi bohatá, díky čemuž se podařilo vybrat rekordních 40 000 Kč. Výtěžek z tomboly bude tak jako každý rok použit na podporu projektu Adopce na dálku." Děkujeme všem, kteří se zapojili do tomboly a přispěli tak na dobrou věc. 

Oslavy výročí 25 let pak mohly pokračovat, a jelikož ke správné oslavě patří také dort, nechyběl ani nyní. 


Do dalších 25 let přejeme hodně úspěchu a držme se motta „Společně na vrchol“.

Děkujeme všem zúčastněným za výbornou atmosféru a těšíme se na INSIAFEST 2018!

Vaše INSIA 

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn