ÚvodO společnostiAktualityINSIA získala stříbro v náročné konkurenci

INSIA získala stříbro v náročné konkurenci

11. května 2016 | Rubriky: Aktuality

Letošní, již šestnáctý ročník ankety Pojišťovna roku 2015, jejíž nedílnou součástí je i anketa Pojišťovací makléř roku, znamenal pro INSIA další velký úspěch. Stejně jako v předchozích ročnících, i letos se v této prestižní soutěži udržela na stupních vítězů a obsadila skvělé druhé místo!

PojistovaciMaklerRoku2015_LOGO_PNG
Anketa Pojišťovací makléř roku se v této soutěži objevila již po páté a mezi hlavní kritéria posuzování makléřských výkonů patří kvalita podkladů dodávaných pojišťovně, úroveň komunikace Makléř – Pojišťovna a Makléř – Klient, správa pojištění, podpora kultivace trhu atd.

Hlasování organizované Asociací českých pojišťovacích makléřů společně s Českou asociací pojišťoven probíhalo v období od 4. do 22. dubna 2015 a do hlasování se mohli zapojit zaměstnanci pojišťoven, kteří jsou s makléři v úzkém kontaktu. Po loňském 3. místě, se INSIA letos posunula na stříbrný stupínek.

A jak hodnotí tento úspěch generální ředitel INSIA, Ing. Ivan Špirakus: „Ocenění naší práce ze strany pojišťoven, se kterými členové sítě INSIA denně komunikují, je pro nás velkou poctou. Je důležité se neustále zlepšovat a hledat nové cesty spolupráce s obchodními partnery tak, abychom společně poskytovali lepší služby klientům. Nyní se v rámci projektu “Digitální agenda” zaměřujeme na automatickou výměnu dat s pojišťovnami. Věříme, že to je vedle kvality práce, další důvod našeho skvělého umístění. Děkujeme všem partnerům”.

pojistovaci makler roku 2015 _ foto 1         pojistovaci makler roku 2015 _ foto 2         PojistovaciMaklerRoku2015_Plaketa

O INSIA

INSIA je dynamická společnost poskytující kvalitní servis a zázemí pojišťovacím a hypotečním makléřům. 1700 odborníků působí v síti INSIA jako nezávislí a svobodní podnikatelé. Množství poskytovaných služeb doplňuje unikátní software YETI, speciálně vyvinutý a denně aktualizovaný pro efektivní práci pojišťovacího a finančního zprostředkovatele. Na českém trhu INSIA působí od roku 1992. Svým klientům zajišťuje velmi širokou a komplexní nabídku pojištění a hypoték. Díky získaným zkušenostem a odbornosti je společnost INSIA a.s. schopna najít vždy to správné řešení pro každého klienta. Poskytování kvalitních služeb a osobního servisu jsou základní hodnotou pro tuto společnost. Aktivně spolupracuje s Asociací českých pojišťovacích makléřů, jíž je členem. Strategické partnerství s největším pojišťovacím makléřem na světě, společností Marsh, je pro INSIA potvrzením stability.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn