ÚvodO společnostiAktualityINSIA slaví 25 let a obhájila stříbrnou makléřskou medaili

INSIA slaví 25 let a obhájila stříbrnou makléřskou medaili

12. května 2017 | Rubriky: Aktuality

V Praze dne 12. května 2017 – Společnost INSIA oslaví na přelomu roku významné jubileum. Důvod k radosti má ale již nyní. V rámci uskutečněného sedmnáctého ročníku ankety Pojišťovna roku 2016 INSIA obhájila stříbrnou medaili a opět stála na stupni vítězů při vyhlášení ankety Pojišťovací makléř roku.

Hodnocení Pojišťovací makléř se konalo v rámci této prestižní soutěže již po šesté a mezi hlavní kritéria patřila kvalita podkladů dodávaných pojišťovně, úroveň komunikace Makléř – Pojišťovna a Makléř – Klient, správa pojištění, podpora kultivace trhu a jiné. Hlasovat bylo možné do 30. dubna prostřednictvím on-line samostatných webových stránek www.pojistovnaroku.cz, dále stažením, vyplněním a zasláním anketního lístku organizátorům.

20170511_183958_Richtone(HDR) POJISTOVACI_MAKLER_ROKU_2

INSIA se umísťuje na předních pozicích opakovaně, obhájení stříbrné medaile si velmi cení a zároveň ho bere jako výzvu do budoucna.

„Velmi si tohoto ocenění ze strany pojišťoven vážíme“, říká Ing. Ivan Špirakus, generální ředitel společnosti INSIA a dodává: „Letošní rok je pro nás navíc významný tím, že na podzim oslavíme 25 let existence společnosti. Etablovali jsme se na českém i slovenském trhu a ocenění v takto prestižní soutěži od partnerů, s kterými jsme v každodenním kontaktu, je důkazem, že odvádíme dobrou práci. Zároveň si uvědomujeme výzvu s tímto hodnocením spojenou, tj. služby dále zlepšovat a přicházet s novinkami“.

ACPM_POJISTOVACI_MAKLER_1

V roce 2017 se INSIA hodlá ještě více zaměřit na digitalizaci procesů a nové nástroje ve spolupráci s pojišťovnami s cílem dosáhnout vyšší efektivity práce makléřů a kvalitnějších služeb klientům.
Více o společnosti na www.insia.cz

Kontakt pro média:

Klára Křemelová
Marketingová ředitelka
Tel.: +420 775 857 571
E-mail: 6enBRWaj0frv5f56LTvx9754Yhz

O INSIA

INSIA je dynamická společnost poskytující kvalitní servis a zázemí pojišťovacím a hypotečním makléřům. Více než 1 700 odborníků působí v síti INSIA v Česku a na Slovensku jako nezávislí a svobodní podnikatelé. Množství poskytovaných služeb a nástrojů dominuje unikátní software YETI, speciálně vyvinutý a denně aktualizovaný pro efektivní práci pojišťovacího a finančního zprostředkovatele. Na českém trhu INSIA působí od roku 1992 a oslavuje tak v letošním roce jubilejních 25 let na trhu. Klientům z řad občanů i podnikatelů a firem zajišťují specialisté v kancelářích INSIA velmi širokou a komplexní nabídku pojištění a hypoték.

V roce 2011 zahájila INSIA úzkou spolupráci s americkou společností Marsh, největším světovým pojišťovacím makléřem. V současné době je Marsh většinovým akcionářem společnosti. Díky tomu se INSIA plně zařadila do skupiny Marsh & McLennan Companies a může tak využívat rozsáhlé sítě znalostí a přístupu celé skupiny MMC na mezinárodní pojistné a zajistné trhy a přinášet tak svým klientům unikátní řešení jejich potřeb.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn