ÚvodO společnostiAktualityINSIA pojistila fotbalistu Jakuba Jankta

INSIA pojistila fotbalistu Jakuba Jankta

16. října 2018 | Rubriky: Aktuality

INSIA pojistila fotbalistu Jakuba Jankta

Profesionální sportovci nezažívají jen slavná vítězství, ale i hořké prohry. Jejich kariéra je navíc časově omezená a ohrožuje ji mnoho zdravotních rizik. Jakub Jankto, český reprezentant ve fotbale, se už nemá čeho obávat. INSIA mu pomohla s výběrem a zřízením unikátního pojištění pro vrcholové sportovce.

Dvaadvacetiletý Jakub Jankto se stal před pár měsíci 6. nejdražším českým hráčem všech dob, když přestoupil do italského klubu UC Sampdoria za 15 milionů eur. Klub získal Jakuba nejprve na hostování, které se následně změní v povinný transfer. Jakub je stálým členem reprezentace, Českou republiku reprezentoval již s českou jednadvacítkou.

Zdraví a kariéra je pro profesionální sportovce vše. Není vůbec jednoduché sjednat pojištění na míru a už vůbec ne pro hráče takových kvalit. Proto se Jakub Jankto obrátil na společnost INSIA, jednu z největších sítí pojišťovacích specialistů a hypotečních makléřů, která je zárukou kvality.

„Jsem rád, že mi INSIA ve spolupráci s ČPP zřídila ideální pojistku, která kryje všechna rizika a splňuje všechny mé požadavky. Zdraví je pro každého vrcholového sportovce velmi důležité a je fajn, že se můžu v klidu věnovat své kariéře,“ komentoval Jankto.

jankto2 jankto1

„Mám radost, že jsme Jakubovi Janktovi pomohli s výběrem a zřízením toho nejvhodnějšího pojištění pro sportovce. Hráč takových kvalit se potřebuje soustředit především na hru a musí vědět, že je o něj v tomto směru postaráno. Za celou společnost INSIA mu přejeme hodně štěstí nejen v kariéře, ale i osobním životě,“ řekl Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA a.s.

INSIA je největší síť finančních specialistů a hypotečních makléřů s více než 25letou historií. Více než 1 700 partnerů v síti zajišťuje svým klientům velmi komplexní nabídku pojištění a hypoték. Díky dlouholetým zkušenostem a odbornosti INSIA vždy najde to nejlepší řešení pro každého klienta.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn