ÚvodO společnostiAktualityINSIA hlásí meziroční nárůst tržeb o 10 %

INSIA hlásí meziroční nárůst tržeb o 10 %

4. června 2018 | Rubriky: Aktuality

INSIA hlásí meziroční nárůst tržeb o 10 %

Síť pojišťovacích a hypotečních makléřů INSIA oslavila v uplynulém roce 25 let od založení. Opětovným růstem tržeb potvrdila svoji pozici na českém a slovenském finančním trhu. Podle auditovaných účetních výsledků za rok 2017 vykázala konsolidované tržby ve výši 795,5 mil. Kč s nárůstem 10 % oproti roku 2016.

Během 25leté historie si INSIA vybudovala významné postavení na českém pojistném trhu, což potvrzuje také pravidelné umístění v prestižní anketě Pojišťovací makléř roku, kde se v náročné konkurenci umístila na krásném druhém místě, a to již podruhé za sebou.

V loňském roce zaznamenala INSIA nárůst také v objemu zprostředkovaných hypoték ve výši 24 % a stala se významným hráčem na trhu hypotečních specialistů.

„Rok 2017 byl pro nás výjimečný. Představili jsme nejen technologické novinky pro naše klienty, ale také nové nástroje pro zefektivnění prodeje a další růst členů sítě INSIA. Velmi mě těší, že za dobu naší 25leté historie jsme se úspěšně etablovali na českém i slovenském trhu, v čemž nás utvrzuje dlouhodobá spolupráce s našimi partnery a spokojenost našich společných klientů.“ zhodnotil nejen uplynulý rok Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA a.s.

INSIA v roce 2017 představila vzdělávací aplikaci INSIA ACADEMY pro finanční poradce a zprostředkovatele úvěrových produktů, která jim pomáhá složit odbornou zkoušku podle Zákona o spotřebitelském úvěru. Díky zájmu z řad finančních poradců následně poskytla INSIA tento výjimečný nástroj zdarma všem hypotečním poradcům na trhu.

Pro své makléře vyvinula také revoluční on-line nástroj IGNÁC pro snadné sjednávání autopojištění, který v reálném čase porovnává nabídky jednotlivých pojišťoven a navíc umožňuje okamžité sjednání pojistné smlouvy bez podpisu klienta.

V druhé polovině roku uvedla INSIA ve spolupráci s ČSOB pojišťovnou unikátní „InsurTech“ řešení pojištění jednotlivých faktur proti nezaplacení pro živnostníky a malé firmy. Komplexní službu PojištěnáFaktura.cz, která kromě pojištění zahrnuje také aktivní sledování platby, urgenci odběratelů a veškeré kroky spojené s vymáháním pohledávky.

„V loňském roce jsme v INSIA oslavili krásné 25. narozeniny. Ráda bych poděkovala našim partnerům a obchodníkům, kteří se podílejí na výsledcích celé skupiny. Naše poděkování patří také zaměstnancům centrály INSIA, kteří se věnují podpoře členů sítě a napomáhají spokojenosti našich klientů“, doplnila výkonná ředitelka INSIA a.s., Petra Fenclová.

Mezi cíle pro rok 2018, ale i do dalších let, si INSIA stanovila další digitalizaci procesů, vývoj nových nástrojů k podpoře a efektivitě práce makléřů v síti a neustálé zdokonalování služeb.

 

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn