ÚvodO společnostiAktualityFIKATOUR 2020 - Roadshow, která nemá na pojistném trhu obdoby

FIKATOUR 2020 - Roadshow, která nemá na pojistném trhu obdoby

3. srpna 2020 | Rubriky: Aktuality

FIKATOUR 2020 - Roadshow, která nemá na pojistném trhu obdoby

Kde se zrodila myšlenka na roadshow napříč celou Českou republikou, která nemá na tuzemském pojistném trhu obdoby? Proč vznikla? Jak si ji návštěvníci a pořadatelé užili? Pojďme se společně ohlédnout za FIKATOUR 2020, jednou z nejzajímavějších a nejpřekvapivějších akcí letošního roku!


Zákon o distribuci zamotal hlavy i těm nejlepším

I když Zákon o distribuci pojištění platí již více než rok, stále tu je řada nejasností a záludných otázek. Nová stanoviska a vysvětlení ČNB jsou často překvapivá a přinášejí další potíže při nastavení pracovních postupů, což komplikuje fungování i těm nejlepším z oboru.

V každém problému se ukrývá příležitost

Zatímco většina lidí zápolila se zákonem tak, jak jen dovedla, zrodila se v hlavě generálního ředitele Ivana Špirakuse, dlouholetého místopředsedy Asociace českých pojišťovacích makléřů, který se osobně účastnil vyjednávání o podobě zákona s pracovníky Ministerstva financí a ČNB, myšlenka na uspořádání roadshow FIKATOUR 2020.

Myšlenku nakonec přetavil do série několika inspirativních přátelských setkání napříč celou Českou republikou, kde se účastníci společně zamýšleli nad největšími úskalími zákona o distribuci pojištění a zajištění, které je trápili.

"Těší mě, že jsme opět jako první v ČR přišli s něčím, co tu dosud nikdo neudělal. Nejasnosti, které kolem zákona panovaly a stále panují, bylo zapotřebí uvést na pravou míru. Jsem rád, že jsme pomohli těm, kteří to potřebovali a že nám přišlo tolik pozitivních ohlasů. Věřím, že to nebyl poslední ročník a že to příště bude ještě větší, okomentoval roadshow Ivan Špirakus, generální ředitel společnosti INSIA a.s. a tvůrce FIKATOUR.

dekujeme

Proč právě FIKA?

Ačkoli FIKA je synonymem pro švédský čas na kávu, pauzu nebo svačinku, je to více než to. Je to čas na odpočinek, načerpání nové energie a příjemně strávený čas.

Ochutnávka ze setkání v Plzni

Co bude dál?

INSIA je na pojistném trhu dlouhodobě vnímání jako inovativní firma, která klade důraz na vývoj nejmodernějších online nástrojů a sjednavačů, speciálně navržených pro potřeby hypotečních a pojišťovacích makléřů. Díky čemuž mají členové sítě bezkonkurenční podmínky a celou řadu výhod, díky kterým jsou vždy o krok před konkurencí.

Nechte se překvapit, s čím novým INSIA přijde příště... určitě to nebyla poslední šance vyfotit se s naším maskotem Yetíkem :)

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn