ÚvodO společnostiAktualityAplikace INSIA ACADEMY přispěla k 90% úspěšnosti ve zkouškách odborné způsobilosti

Aplikace INSIA ACADEMY přispěla k 90% úspěšnosti ve zkouškách odborné způsobilosti

31. července 2017 | Rubriky: Aktuality

V Praze dne 31. července 2017 – Společnost INSIA rozšířila své služby členům sítě o novou aplikaci INSIA ACADEMY pro chytré telefony se systémem Android. Aplikace reaguje na novou povinnost pro finanční poradce, zprostředkovatele úvěrových produktů, složit odbornou zkoušku podle Zákona o spotřebitelském úvěru.

Vykonání zkoušek odborné způsobilosti není pouhou rutinou a je třeba se na ně důkladně připravit. Aplikaci INSIA ACADEMY lze stáhnout do mobilního zařízení a bez nutnosti internetového připojení ji mít kdykoliv a kdekoliv k dispozici. V rámci podpory vzdělávání a rozvoje zprostředkovatelů na trhu poskytuje INSIA tuto aplikaci všem poradcům i z konkurenčních firem,

INSIA ACADEMY obsahuje kompletní oficiální otázky ČNB k odborným zkouškám a umožňuje neomezené procvičování zkušebních testů i návrat k rozpracovanému testu a pokračování od poslední zodpovězené otázky. Celkově je aplikace velmi jednoduchá, intuitivní, obsahuje statistiku odpovědí při procházení i nápovědu a podmínky splnění testů.

První zájemci měli možnost vykonat odbornou zkoušku na konci června a 90% zúčastněných poradců sítě INSIA získalo Osvědčení. Průměrný výsledek testů byl 86 %. Takového výsledku je možno dosáhnout jen kvalitní přípravou a INSIA ACADEMY se ukázala jako skvělý pomocník. Ti, kteří ji aktivně využívali, neměli se zvládnutím testu žádné problémy.

Ing. Ivan Špirakus, generální ředitel společnosti INSIA uvádí: „Jsem velmi rád, že aplikace splnila svůj účel a přispěla k tak vysoké úspěšnosti našich makléřů u odborných zkoušek. Je mi potěšením dát tento skvělý nástroj zdarma k dispozici všem hypotečním poradcům na trhu. “

Společnost INSIA oslaví v tomto roce významné jubileum. Za dobu své 25leté historie se úspěšně etablovala na českém i slovenském trhu a digitalizace procesů, nové nástroje k podpoře makléřů v síti a neustálé zdokonalování služeb klientům je cíl do dalších let. Více o společnosti zde.

Kontakt pro média:

Klára Křemelová
Marketingová ředitelka
Tel.: +420 775 857 571
E-mail: klara.kremelova@insia.com

O INSIA

INSIA je dynamická společnost poskytující kvalitní servis a zázemí pojišťovacím a hypotečním makléřům. Více než 1 700 odborníků působí v síti INSIA v Česku a na Slovensku jako nezávislí a svobodní podnikatelé. Množství poskytovaných služeb a nástrojů dominuje unikátní software YETI, speciálně vyvinutý a denně aktualizovaný pro efektivní práci pojišťovacího a finančního zprostředkovatele. Na českém trhu INSIA působí od roku 1992 a oslavuje tak v letošním roce jubilejních 25 let na trhu. Klientům z řad občanů i podnikatelů a firem zajišťují specialisté v kancelářích INSIA velmi širokou a komplexní nabídku pojištění a hypoték.

V roce 2011 zahájila INSIA úzkou spolupráci s americkou společností Marsh, největším světovým pojišťovacím makléřem. V současné době je Marsh většinovým akcionářem společnosti. Díky tomu se INSIA plně zařadila do skupiny Marsh & McLennan Companies a může tak využívat rozsáhlé sítě znalostí a přístupu celé skupiny MMC na mezinárodní pojistné a zajistné trhy a přinášet tak svým klientům unikátní řešení jejich potřeb.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn